Menu

Rada Pedagogiczna Pracownicy administracyjno-obsługowi

Kadra

Rada Pedagogiczna

 

 Lp.

Imię i nazwiska

Wychowawstwo

Kwalifikacje

Funkcje

1.

mgr Iwona Bartosiewicz

Klasa VII 

  • edukacja wczesnoszkolna

  • bibliotekoznawstwo

  • zarządzanie oświatą

  • dyrektor Zespołu Szkół

  • bibliotekarz

 

2.

mgr Anna Lelonkiewicz

 

 

Klasa VI

  • język polski

  • plastyka

  • muzyka

  • zarządzanie oświatą

  • zastępca dyrektora Zespołu Szkół

  • koordynator ds. bezpieczeństwa

  • opiekun szkolnego koła wolontariatu

  • lider wspierania zdolności 

 

3.

mgr Małgorzata Całka

Klasa I 

  • edukacja wczesnoszkolna

  • przyroda

  • społeczny inspektor pracy

  • opiekun spółdzielni uczniowskiej

4.

mgr Justyna Dałek

Klasa VIII 

  • język polski

  • technika i wychowanie komunikacyjne         z grafiką komputerową

  • wychowawca świetlicy

  • pedagog szkolny

  • bibliotekoznawstwo

  • informatyka

  • pedagog szkolny

  • bibliotekarz

  • opiekun szkolnego klubu bezpieczeństwa

6.

mgr Renata Dobrogowska

Klasa III 

  • język polski

  • nauczanie zintegrowane

  • biologia

  • opiekun szkolnego koła PCK

7.

mgr Remigiusz Fabich

____________________

  • wychowanie fizyczne

  • opiekun samorządu uczniowskiego

8.

mgr Emilia Golis

____________________

 

  • religia

  • opiekun szkolnego koła Caritas

9.

mgr Lena Kasińska

Przedszkole

  • wychowanie przedszkolne

  • lider wspierania zdolnosci 

10.

mgr Martyna Jaskuła

____________________

  • matematyka

_________________________

11.

mgr Barbara Rożniata

____________________

  • język niemiecki

_________________________

12.

mgr Bożena Majchrzak

Klasa II 

  • edukacja wczesnoszkolna

  • chemia

  • wiedza o społeczeństwie

  • wychowanie do życia w rodzinie

_________________________

 

13.

mgr Anna Owczarek

Oddział przedszkolny

  • wychowanie przedszkolne

  • geografia

  • przyroda

  • opiekun SKO

14.

mgr Agnieszka Reszka

____________________

 

  • edukacja wczesnoszkolna

  • fizyka z informatyką

  • edukacja dla bezpieczeństwa

_________________________

 

15.

mgr Anna Wasiak

Klasa V 

  • historia

  • plastyka

  • muzyka

  • wychowanie przedszkolne

  • lider wspierania zdolności 

16.

mgr Sylwia Wojciechowska

Klasa IV

  • język angielski

_________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny SRWWiO im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie
    Stary Waliszew 20 a
    99 - 423 Bielawy
  • 46 838 25 15

Galeria zdjęć