Klub Naszej Ziemi

We wrześniu 2012 r. w naszym Przedszkolu powstał Klub Naszej Ziemi. Opiekę nad klubem sprawują: p. Lena Kasińska            i p. Anna Wasiak.

W ramach działalności klubu realizowane będą różnorodne inicjatywy ekologiczne, których celem będzie ochrona środowiska oraz programy  zwiększające świadomość ekologiczną wśród wychowanków przedszkola.

Patronat nad klubem sprawować będzie Fundacja Nasza Ziemia. W miarę możliwości fundacja będzie również wspierać działania klubu: przesyłać na adres opiekuna praktyczne i przydatne materiały edukacyjne i informacyjne, nagradzać najciekawsze lokalne inicjatywy oraz ich autorów.